TURİZM/EĞLENCE

TURİZM EĞLENCE

Otel ya da eğlence parkınızın fiziki koşulları ve sunduğunuz hizmetin kalitesi, konuklarınızın beklentilerini ne ölçüde karşılıyor?

Konuklarınız eğlenirken, dinlenirken yaşadıkları deneyimi tüm boyutlarıyla ölçümlüyor, size özel Gizli Müşteri Araştırması çerçevesinde kurumsal hizmet performansınızı tespit ediyoruz.

Hizmet kalitenizi ölçün!

Hemen her sektörde uygulanabilen Gizli Müşteri Araştırmaları, hizmet kalite düzeylerinin müşteriler tarafından nasıl algılandığını ölçmek ve anlamak üzere Gizli Müşteri metodu ile gerçekleştirilir. Gizli Müşteri Araştırmalarında araştırma konusu olan kurumun özelliklerine bağlı olarak hizmet süreci Gizli Müşteriler tarafından deneyimlenir. Gerçek müşteri gibi hareket eden Gizli Müşteriler, tüm hizmet adımlarını deneyimleyerek, içeriden bire bir gözler ve yorumlar.

Turizm ve eğlence sektörüne özel tasarlanan Gizli Müşteri Araştırmaları, müşterinin konaklama ya da tatil aldığı tüm hizmeti ve yaşadığı tüm deneyimi kapsar. Başlangıçtan itibaren deneyimlenen tüm fiziki ve soyut ögeler araştırma çerçevesinde irdelenir. Tesiste hizmet nasıl ve hangi niteliklerde sunuluyor? Müşteriler, sunulan hizmeti somut ve soyut ögeleriyle birlikte nasıl deneyimliyor? Tesis personeline verilen eğitimler hizmet süreçlerine nasıl ve ne ölçüde yansıyor? Gizli Müşteri Araştırmaları bu soruların yanıtlarına, nesnel gerçekliğe en yakın bir doğrulukta ulaşmanızı, yaşatmak istediğiniz ve yaşattığınız müşteri deneyimleri arasındaki mesafeyi görmenizi sağlar. Hizmet kalitesini ve performansını, belirlenen bulgu grupları bazında ölçümler. Araştırma projesi bitiminde sunulan rapor ise, hizmetin tüm güçlü ve gelişime açık alanlarına ışık tutar. Tesislerdeki personel performansı, temas noktaları bazında ya da istenirse isim bazında belirlenir ve kurum içi ödül sisteminin bir unsuru olarak değerlendirilebilir. Gizli Müşteri Araştırması sayesinde müşterilerin memnuniyet düzeylerini artırmaya dönük stratejiler kolaylıkla belirlenir.

Turizm ve eğlence sektöründe yer alan kurumunuzu en iyi performansına ulaştırmak üzere, size özel Gizli Müşteri Araştırmasını tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Çağrı Merkezi Deneyimi

Çağrı merkezinizden müşterilerinize verilen hizmetin kalitesini ölçüyoruz. İletişim, ihtiyacın anlaşılması, çözüm çabası ve diğer başlıklarda hizmet denetimini gerçekleştiriyoruz.

cagri_merkezi_destegi

Çizgi size şeffaf, dinamik ve güçlü bir proje kurgusu sunar.

Uzman olduğumuz diğer sektörler

Restoran
Havalimani_isletmeciligi
Perakende
Erisilebilirlik