RESTORAN/CAFE

RESTORAN/CAFE

Konuklarınız restoran ya da kafenizdeki hizmet kalitesinden ve
sunulan menüden ne kadar memnun?

Restoran ya da kafenizde ağırladığınız konuklarınızın, karşılamadan uğurlamaya kadar geçen sürede gerek ortamın fiziki koşullarından, gerek yaşadıkları lezzet deneyiminden ne ölçüde memnun kaldıklarını belirliyoruz.

Hizmet kalitenizi ölçün!

Kurumsal gelişim stratejilerinin önemli bir parçası olan Gizli Müşteri Araştırmaları, hizmet kalite düzeylerinin müşteriler tarafından nasıl algılandığını ölçmek ve anlamak üzere Gizli Müşteri metodu ile gerçekleştirilir. Söz konusu araştırmalarda hizmet süreçleri, Gizli Müşteriler tarafından deneyimlenir. Gizli Müşteriler deneyim esnasında tüm gözlem, yorum ve değerlendirmelerini yaşayarak kaydeder ve iletir.

 

Kafe ve restoranlar özelinde tasarlanan Gizli Müşteri Araştırmaları, gerçek bir müşterinin kafe ya da restoranda aldığı tüm hizmeti ve yaşadığı tüm deneyimi kapsar. Hizmet boyunca kafede/restoranda deneyimlenen tüm fiziki ve soyut ögeleri ele alıp irdeler. Kafe/Restoran nasıl ve hangi niteliklerde hizmet sunuyor? Müşteriler, sunulan hizmeti somut ve soyut ögeleriyle birlikte nasıl deneyimliyor? Kafe/Restoran personeline verilen eğitimler hizmet süreçlerine nasıl ve ne ölçüde yansıyor? Gizli Müşteri Araştırmaları bu soruların yanıtlarına, nesnel gerçekliğe en yakın bir doğrulukta ulaşmanızı, yaşatmak istediğiniz ve yaşattığınız müşteri deneyimleri arasındaki mesafeyi görmenizi sağlar. Hizmet kalitesini ve performansını, belirlenen bulgu grupları bazında ölçümler. Araştırma projesi bitiminde sunulan rapor ise, kafede/restoranda bulunan tüm güçlü ve gelişime açık alanlara ışık tutar. Kafe/Restoran personel performansı, istenirse isim bazında belirlenir ve kurum içi ödül sisteminin bir unsuru olarak değerlendirilebilir. Gizli Müşteri Araştırması sayesinde müşterilerin kafede/restoranda geçirdiği süre boyunca, memnuniyet düzeylerini artırmaya dönük stratejiler kolaylıkla belirlenir.

 

Kafenizi/Restoranınızı en iyi performansına ulaştırmak üzere, işletmenize özel Gizli Müşteri Araştırmasını tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

restoran

Online Sipariş Deneyimi

Restoran ya da kafenizde müşterilerinize sunduğunuz hizmet kalitesinin yanı sıra, online siparişlere ilişkin hizmet kalitenizi de bilmek ister misiniz?

Siz de müşterilerinizin yaşadığı online sipariş deneyiminin kalitesini siparişin alınmasından, doğru bir içerikle, doğru adrese, doğru zamanda ulaştırılmasına kadar ölçümleyin. Böylece eksiksiz ve daima memnuniyet verici bir online sipariş hizmetine süreklilik kazandırın.

Çağrı Merkezi Deneyimi

Çağrı merkezinizden müşterilerinize verilen hizmetin kalitesini ölçüyoruz. İletişim, ihtiyacın anlaşılması, çözüm çabası ve diğer başlıklarda hizmet denetimini gerçekleştiriyoruz.

cagri_merkezi_destegi

Çizgi size şeffaf, dinamik ve güçlü bir proje kurgusu sunar.

Uzman olduğumuz diğer sektörler

Perakende
Havalimani_isletmeciligi
Turizm_Eglence
Erisilebilirlik