PERAKENDE

PARAKENDE

Müşterileriniz mağazanızdaki tüm alışveriş deneyiminden hangi duygu ve izlenimlerle ayrılıyor?

Bu soruya cevap vermek için uçtan uca hizmet sürecinizi inceliyor, Gizli Müşteri Araştırmasını size özel tasarlıyoruz.

Hizmet kalitenizi ölçün!

Kurumların hedef kitle nezdinde algılanışlarını geliştirmede kilit rol oynayan Gizli Müşteri Araştırmaları, mağazanıza gerçek müşteri kimliği ile ziyarette bulunan Gizli Müşteriler tarafından gerçekleştirilir. Fiziki mağazanın yanı sıra, online bir alışveriş platformu ya da bir çağrı merkezi de Gizli Müşteri Araştırmasının konusu olabilir. Söz konusu araştırmaların odaklandığı temel sorular, hizmet kalitesini apaçık ortaya çıkaran bir yaklaşıma işaret eder.

Markanız ya da kurumunuz nasıl, hangi niteliklerde hizmet sunuyor? Müşterileriniz, sunduğunuz hizmeti somut ve soyut ögeleriyle birlikte nasıl deneyimliyor? Personelinize verdiğiniz eğitimler sahaya nasıl ve ne ölçüde yansıyor? Gizli Müşteri Araştırmaları bu soruların yanıtlarına, nesnel gerçekliğe en yakın bir doğrulukta ulaşmanızı, yaşatmak istediğiniz ve yaşattığınız müşteri deneyimleri arasındaki mesafeyi görmenizi sağlar. Hizmet kalitenizi ve performansınızı, belirlenen bulgu grupları bazında ölçümler. Araştırma projesi bitiminde sunulan rapor ise, tüm güçlü ve gelişime açık alanlara ışık tutar. Personel performansı, istenirse isim bazında belirlenir ve kurum içi ödül sisteminin bir unsuru olarak değerlendirilebilir. Gizli Müşteri Araştırması sayesinde müşteri memnuniyetinin artırılmasına dönük stratejiler ve marka değerini yükselten tedbirler isabetle belirlenir.

Pek çok farklı sektörde uygulanabilen Gizli Müşteri Araştırmalarını, deneyimli ekibimizle perakende, lüks perakende, elektronik, beyaz eşya, mobilya, mücevher, kafe-restoran, ve havalimanı işletmeciliği alanlarında tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

online_alısveris_deneyimi

Online Alışveriş Deneyimi

E-ticaret sitenizde müşterilerinizin yaşadığı online alışveriş deneyimi, günümüzde fiziki mağazalarınızda yaşanan deneyimler kadar değerli.

Siz de müşterilerinize sunduğunuz alışveriş deneyimini, fiziki mağaza deneyimi ile koordineli bir yaklaşımla, e-ticaret sitenizde de geliştirin. Bu doğrultuda müşterinizin online alışveriş deneyimini nasıl algıladığını, online hizmet kalitenizi ayrıntılı analizleriyle ölçün.

Çağrı Merkezi Deneyimi

Çağrı merkezinizden müşterilerinize verilen hizmetin kalitesini ölçüyoruz. İletişim, ihtiyacın anlaşılması, çözüm çabası ve diğer başlıklarda hizmet denetimini gerçekleştiriyoruz.

cagri_merkezi_destegi

Çizgi size şeffaf, dinamik ve güçlü bir proje kurgusu sunar.

Uzman olduğumuz diğer sektörler

Restoran
Havalimani_isletmeciligi
Turizm_Eglence
Erisilebilirlik